Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną, czy też właścicielem firmy i bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania czy cele, Ford Focus RS na wynajem będzie dla Ciebie satysfakcjonującym wyborem. Ta niebieska, elegancka bestia to nie tylko potężne osiągi, ale również niesamowity komfort, którego doznasz na każdej trasie i niezależnie od panujących na niej warunków.

Ford Focus RS – ekskluzywny komfort i duże osiągi

Nasza warszawska wypożyczalnia proponuje wynajem Forda Focusa RS z kilku powodów. Pierwszym z nich jest oczywiście niebanalny, sportowy wygląd, który powoduje, że trudno nie zwrócić na niego uwagi – jest marzeniem wielu kierowców i stał się pojazdem kultowym już w pierwszych dniach od pojawienia się na rynku. W czym tkwi jego fenomen? W kilku elementach – oryginalnym i rzucającym się w oczy niebeskim kolorze, dużym wlocie powietrza z przodu i oczywiście wyglądzie samochodu rajdowego.

Ale nie tylko to co na zewnątrz sprawia, że Ford Focus RS jest tak popularny wśród miłośników pięknych, sportowych samochodów. Imponuje również wnętrze, stanowiące kontynuację najlepszych tradycji Forda, które stanowiły o sile innego popularnego modelu – Focusa ST. Deska rozdzielcza jest funkcjonalna, fotele niezwykle wygodne, a różne tryby (w tym oczywiście „Sport”) pozwalają na dostosowanie stylu jazdy do naszych potrzeb. Wysoka jakość zastosowanych elementów i ponadprzeciętna estetyka wnętrza sprawia, że wynajem Forda Focusa RS polecany jest miłośnikom najwyższego komfortu jazdy.

Co z aspektami technicznymi?

Jeżeli liczysz na to, że rezerwując w naszej wypożyczalni właśnie ten model samochodu, zyskasz nieposkromiony, przeraźliwie szybki pojazd… to masz rację. Ford Focus RS to doskonałe parametry:

· silnik 2.3 EcoBoost,

· moc 350 KM,

· przyspieszenie (0-100) 4,7 sekundy,

· manualna skrzynia biegów,

· napęd AWD.

To jednak nie wszystko. Wynajmując ten pojazd możesz liczyć na napęd na obie osie, doskonałą przyczepność i przyjemność jazdy w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach. Oprócz komfortu i mocy, zyskujesz również poczucie bezpieczeństwa – nowe hamulce Forda sprawdzają się znakomicie, a kontrolowanie tego samochodu nie stanowi jakiegokolwiek problemu nawet dla mniej wprawionych kierowców.

Ford Focus RS to z jednej strony prawdziwy potwór, który spełni oczekiwania najbardziej żądnych wrażeń kierowców, a z drugiej potulny baranek, który będzie doskonale sprawował się w mieście – do tańca i różańca!

Ford Focus RS z warszawskiej wypożyczalni – dlaczego warto?

· Posiada nowoczesny, sportowy wygląd, przypominając samochód rajdowy i zwracając uwagę wszystkich miłośników motoryzacji (i nie tylko ich!).

· Cechują go doskonałe parametry – od błyskawicznego porzyspieszenia, aż do wysokiej prędkości maksymalnej.

· Posiada napęd na obie osie, jest bardzo łatwy w prowadzeniu i sprawdzi się na każdej drodze – od sportowego toru, do wielkomiejskich uliczek.

· Wynajem Forda Focusa RS w Warszawie jest możliwy w bardzo przystępnej cenie – możesz więc spełnić swoje marzenie o kierowaniu wyjątkowym pojazdem!

Jeżeli interesuje Cię ten wspaniały samochód, zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia albo kontaktu z naszą wypożyczalnią – zapewnimy profesjonalną obsługę i dostosujemy auto do Twoich potrzeb. Idealne dla osób prywatnych, Klientów biznesowych, na ślub i bez jakiejkolwiek okazji – sprawdź jak jeździ się prawdziwym cudem motoryzacji!