Sportowa stylistyka przyciąga wzrok wszystkich miłośników motoryzacji, dlatego też nasza warszawska wypożyczalnia samochodów przygotowała ofertę na wynajem Volkswagena Golfa 7R – pojazdu, który imponuje nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Moc, prezencja i komfort, jakie zapewnia ten model powodują, że cieszy się on ogromną popularnością i sprawdza na każdej trasie.

Volkswagen Golf 7R, czyli nowoczesny design i najwyższy komfort

Wynajem Volkswagena Golfa 7R w Warszawie to opcja dla wszystkich osób, które pragną poczuć prędkość i cieszyć się sportową jazdą, nie tylko na specjalnie przygotowanym do tego torze. Zacznijmy od wyglądu – 7R to przede wszystkim sportowe detale, które nadają całości niezwykle eleganckiego designu. Mamy tu do czynienia z kilkoma elementami, które czynią ten model wyjątkowym – mowa tutaj o przednim zderzaku w stylistyce sportu motorowego z czarną, błyszczącą osłoną chłodnicy, efektownych reflektorach czy bokami nadwozia z listwami poszerzającymi progi.

Korzystając z Volkswagena Golfa 7R z naszej warszawskiej wypożyczalni, możesz też liczyć na maksymalny komfort podróżowania, wynikający z eleganckiego wnętrza. Dzięki nowoczesnemu kokpitowi, sportowym siedzeniom oraz najwyższej jakości detalom ze skóry, maksymalną przyjemność z jazdy czerpać będą zarówno kierowca, jak i pasażerowie.

Co pod maską?

Oczywiście Volkswagen Golf 7R to również osiągi i technologie, o których należy powiedzieć nieco więcej. Podstawowe parametry pojazdu to:

· silnik 2.0 TSI,

· moc 410 KM,

· przyspieszenie (0-100) 3,9 sekundy,

· automatyczna skrzynia biegów,

· napęd AWD.

To jednak nie wszystko – wynajem Volkswagena Golfa 7R w Warszawie zapewni Ci również maksymalną przyczepność i tym samym bezpieczeństwo jazdy, wynikające z napędu na 4 koła. Dostosujesz też zawieszenie i tym samym będziesz czuć się doskonale niezależnie od tego, jaki styl jazdy preferujesz, a do tego będziesz mógł sprawnie i wygodnie poruszać się nie tylko na drogach międzymiastowych, ale również w samym centrum miasta.

Warto również dodać, że oferowany Volkswagen to niezawodność na każdej trasie – w ten sposób nie musisz obawiać się, tego, że doświadczysz nieprzyjemnych sytuacji. Da Ci to maksymalny komfort podróżowania!

Volkswagen Golf 7R z warszawskiej wypożyczalni – dlaczego warto?

· To niepodrabialny, sportowy design prosto od jednego z najlepszych i najbardziej cenionych producentów na rynku motoryzacyjnym – sprawi, że każdy na drodze zwrócić na Ciebie uwagę.

· Wewnętrzny komfort, innowacyjne technologie oraz doskonała przyczepność powodują, że prowadzenie Golfa 7R jest nie tylko przyjemnością, ale również zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

· Doskonałe osiągi, które pozwolą Ci cieszyć się sportową wydajnością oraz czerpać maksymalną satysfakcję z jazdy – nie tylko na torze sportowym.

· Atrakcyjna cena wynajmu Volkswagena Golfa 7R, którą oferuje nasza warszawska wypożyczalnia samochodów – dzięki temu każdy może zasiąść za kierownicą tego wspaniałego auta.

Sprawny wynajem Volkswagena Golfa 7R możliwy jest dzięki dostępnemu na naszej stronie formularza rezerwacji – za jego pomocą określisz termin wynajmu oraz miejsce odbioru pojazdu. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu i będziesz mógł cieszyć się komfortem jazdy zarówno przez kilka dni, jak i miesięcy. Jesteśmy w stanie zapewnić również przygotowanie auta do ślubu!